VIII-Спецслужбы - досье > 04-Войсковые структуры правоохранительного блока СССР (1918-1957)

29-й кавполк ВВ НКВД

<< < (3/3)

Sobkor:
Дай-то Бог, как говорится! Жду на Форуме новых работ уважаемого летописца...

VV-nik:
Петрович, я вот даже не знаю - в цитированной работе большинство - все таки о карьере МУЖА... Ну я подумаю, как это грамотно рассортировать... ;)
А насчет "бандеровщины"... Имею вам доложить, что традиции УПА где-то конечно пытаются "впихнуть" - например, в армии, но погранцам и ВВ эта тема, мягко говоря не очень интересна...
зато как наши в ЦЕНТРЕ Львова на 26 марта погуляли! и обратите внимание на кол-во зрителей! (немного не в тему, конечно, но все же - хай Петрович знакомые стены увидит, порадуется...) ;)
ЛЬВІВ. Напередодні Дня внутрішніх військ керівництво Західного територіального командування ВВ провело прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації, в ході якої журналісти отримали докладну інформацію про службово-бойову діяльність військових правоохоронців та перспективи переходу військ на комплектування професійними військовослужбовцями за контрактом. Після цього заходу представники ЗМІ стали свідками невеличкого шоу, яке воїни ВВ провели у центрі старовинного міста Лева, на майданчику перед Державним академічним театром опери та балету імені С. Крушельницької.
Сотні львів’ян та гостей міста зацікавилися концертним виступом військового оркестру Римникського полку ВВ під керівництвом майора Ігоря Синівського, подивилися показові виступи військовослужбовців роти спеціального призначення та військових кінологів, оглянули зразки обмундирування військових правоохоронців, що призначені для виконання різних завдань.

Александр Слободянюк:
РГВА Ф.38650 Оп.1 Д.9 Л.213. Приказом ГУВВ НКВД СССР от 18.11.42 г. объявлена Расстановка начсостава 24-й стрелковой бригады ВВ НКВД - Начальник штаба бригады майор Литовченко Петр Иванович старший помощник начальника 1-го отделения Отдела боевой подготовки ГУВВ НКВД СССР.
В 1944 г. подполковник, затем полковник Литовченко П.И. командир 29-го кавалерийского полка ВВ НКВД.
   Награды: орден Красного Знамени (08.03.1944).

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[*] Предыдущая страница